KARATT Metal

 

 

 

 Karatt Metal

 

Wodorozcieńczalna farba akrylowa półmatowa do malowania betonu, stali, metali kolorowych, aluminium, cynku itp. do wnętrz i na zewnątrz. KARATT METAL jest farbą o bardzo dużej sile krycia, odporną na ścieranie na mokro ( 1 klasa ścieralności wg. Din EN 13300). Farba zapewnia uzyskanie powłoki odpornej na algi, grzyby i pleśnie. Może być stosowana do powierzchni nowych oraz uprzednio malowanych. W przypadku starych powłok należy wykonać malowanie próbne. Pozytywny wynik próby zadecyduje o zastosowaniu produktu. Produkt jest odporny na działanie alkaliczne takich materiałów jak wapno, cement, gips, mydło i wodne roztwory alkaliczne. Może być użyta do malowania obiektów użyteczności publicznej biur szkół szpitali itp. Farbę KARATT METAL można barwić za pomocą pigmentów lub past pigmentowych.
Nie zawiera wybielaczy optycznych.

WYDAJNOŚĆ:  1 litrem farby KARATT METAL możemy pomalować od 6 do 12 m2 powierzchni w zależności od rodzaju podłoża (
porowatość , chłonność ) przy jednokrotnym nakładaniu.

CZAS SCHNIĘCIA: przy dobrej wentylacji w temperaturze pokojowej pyłosuchość po 1 godzinie. Całkowite utwardzenie powłoki po 14 dniach.

MALOWANIE: Nakładać minimum dwie warstwy przy pomocy wałka, pędzla lub natrysku. Nakładanie drugiej warstwy po 2-4 godzinach.

KARATT METAL jest farbą o niskiej emisji zapachu.

 

Karatt Metal - KARTA PRODUKTU

- Powrót na górę strony -

 

 

 

 

 

 

 

 

You are here: Home Asortyment Karatt Powłoki ochronne do metalu