KARATT Farby do fasad

 

 

Asortyment:
Karatt Lateksowa Farba Fasadowa
Karatt Silikonowo-Akrylowa Farba Fasadowa

 


 

Karatt Lateksowa Farba Fasadowa

 

Farba lateksowa przeznaczona do malowania fasad budynków. Odporna na wpływy warunków atmosferycznych i szorowanie. Farba tworzy delikatną fakturę, ukrywa niewielkie wady podłoża.

 

Odporna na wpływy warunków atmosferycznych i szorowanie.
Wodorozcieńczalna matowa farba lateksowa zewnętrzna, do malowania elewacji wykonanych z betonu, tynku cementowego lub wapienno-cementowego, muru, gipsu, płyt wiórowo-cementowych jest farbą białą o bardzo dużej sile krycia, odporną na ścieranie na mokro, o wysokiej wydajności i zapewniającej oddychanie ścian. Farba tworzy delikatną fakturę, ukrywa niewielkie wady podłoża. Umiarkowanie przepuszcza parę wodną, zmywalna aparatami ciśnieniowymi, odporna na działanie czynników atmosferycznych, dobrze kryje powierzchnie. Daje możliwość wybarwiania czystych, intensywnych kolorów. Farbę można barwić za pomocą pigmentów lub past pigmentowych.
Nie zawiera wybielaczy optycznych.

WYDAJNOŚĆ: 1 litrem farby można pomalować od 3 do 8 m2 powierzchni, w zależności od rodzaju podłoża (porowatość, chłonność) przy jednokrotnym nakładaniu.

CZAS SCHNIĘCIA: w temperaturze 20 st.C pyłosuchość po 1 godzinie. Całkowite utwardzenie powłoki po 14 dniach.

MALOWANIE: Nakładać minimum dwie warstwy przy pomocy wałka, pędzla lub natrysku. Nakładanie drugiej warstwy po 2-4 godzinach.

 

Karatt Lateksowa Farba Fasadowa - KARTA PRODUKTU

- Powrót na górę strony -


 

Karatt Silikonowo-Akrylowa Farba Fasadowa

 

Przeznaczona do malowania fasad budynków. Odporna na na warunki zewnętrzne. Zawiera środki grzybo- i glonobójcze.

 

Karatt Silikonowo-Akrylowa Farba Fasadowa. Wodorozcieńczalna matowa farba silikonowo-akrylowa zewnętrzna do malowania elewacji wykonanych z betonu, tynku cementowego lub wapienno-cementowego, muru, gipsu, płyt wiórowo-cementowych jest farbą białą o bardzo dużej sile krycia, odporną na ścieranie na mokro, o wysokiej wydajności i zapewniającej oddychanie ścian. Odporna na warunki zewnętrzne. Stosowanie tego produktu hamuje przedostawanie się wilgoci do wewnątrz i jednocześnie gwarantuje odparowanie wilgoci z podłoża. Farbę można barwić za pomocą pigmentów lub past pigmentowych. Nie zawiera wybielaczy optycznych.

Zawiera środki grzybo- i glonobójcze.

WYDAJNOŚĆ: 1 litrem farby możemy pomalować od 3 do 8 m2 powierzchni w zależności od rodzaju podłoża (porowatość, chłonność) przy jednokrotnym nakładaniu.

CZAS SCHNIĘCIA: Przy dobrej wentylacji w temperaturze 20 st.C pyłosuchość po 1 godzinie. Całkowite utwardzenie powłoki po 14 dniach.

MALOWANIE: Nakładać minimum dwie warstwy przy pomocy wałka, pędzla lub natrysku. Nakładanie drugiej warstwy po 5 godzinach.

  

Karatt Silikonowo-Akrylowa Farba Fasadowa - KARTA PRODUKTU

- Powrót na górę strony -

 

 

 

 

 

 

 

 

You are here: Home Asortyment Karatt Farby do fasad