BRILLUX  Powłoki podłogowe (Bodenbeschichtungen)

 Informacja o produktach + kontakt

 

Powłoki podłogowe Brillux

   I. Powłoki jednokomponentowe  (Einkomponentige Beschichtungen)
  II. Dwukomponentowe systemy epoksydowe  (Zweikomponentige Epoxi-Beschichtungssysteme)
 III. Systemy powłok PUR  (PUR-Beschichtungssysteme)
IV. Mineralna posadzka jastrychowa  (Mineralischer Spachtelboden)
 V. Produkty uzupełniające  (Ergänzungsprodukte)

 

 

 

Małe Logo Brillux I. Powłoki jednokomponentowe firmy Brillux w kategorii Powłoki podłogowe

Brillux Powłoka ochronna PU Floortec ELF 847 Powłoka ochronna PU Floortec ELF 847 Jednokomponentowa powłoka ochronna, bez rozpuszczalników, w hybrydowym systemie poliuretanowo-akrylatowym, do podłóg narażonych na średnie obciążenie wewnątrz i na zewnątrz.
Brillux Floortec Bodenfinish 905 Floortec Bodenfinish 905

Jednokomponentowa powłoka dyspersyjna do powierzchni podłogowych narażonych na zwykłe obciążenie, do wnętrz.

Brillux Ölwannenbeschichtung 901 Ölwannenbeschichtung 901 Jednokomponentowa farba dyspersyjna na bazie PVAC do stosowania w zbiornikach i magazynach olejowych.

 

- Powrót na górę strony -

 

 

Małe Logo Brillux II. Dwukomponentowe systemy epoksydowe firmy Brillux w kategorii Powłoki podłogowe
Brillux Floortec 2K-Epoxi-Siegel 848 Floortec 2K-Epoxi-Siegel 848
Dwukomponentowa powłoka ochronna na bazie żywicy epoksydowej do stosowania na podłogach w pomieszczeniach przeznaczonych dla ruchu pieszych i pojazdów o lekkim i średnim natężeniu.
Brillux Floortec Epoxi-Härter 849 Floortec Epoxi-Härter 849
Specjalny utwardzacz epoksydowy do powłoki epoksydowej Floortec 2K 848.
 
Brillux Floortec Epoxi-Härter 846 Floortec Epoxi-Härter 846 Specjalny utwardzacz epoksydowy do Floortec 2K-Epoxi-Versiegelung 853.
Brillux Floortec 2K-Epoxi-Versiegelung 853 Floortec 2K-Epoxi-Versiegelung 853 Dwukomponentowa powłoka ochronna do stosowania na podłogach w pomieszczeniach przeznaczonych dla ruchu pieszych i pojazdów o średnim natężeniu.
Brillux Floortec 2K-Aqua-Basis 809 Floortec 2K-Aqua-Basis 809 Dwukomponentowy przejrzysty podkład na bazie żywicy epoksydowej do powierzchni podłogowych w pomieszczeniach.
Brillux Floortec 2K-Aqua-Dickschicht 810 Floortec 2K-Aqua-Dickschicht 810 Dwukomponentowa, wodorozcieńczalna, dyfuzyjna, gruba powłoka na bazie żywicy epoksydowej do stosowania na podłogach w pomieszczeniach narażonych na obciążenia mechaniczne.
Brillux Floortec Aqua-Härter 812 Floortec Aqua-Härter 812 Specjalny epoksydowy utwardzacz do podkładu Floortec 2K-Aqua 809 i powłoki Floortec 2K-Aqua 810.
Brillux Floortec 2K-Epoxi-Grund LF 832 Floortec 2K-Epoxi-Grund LF 832 Dwukomponentowa, przezroczysta powłoka gruntująca na bazie żywicy epoksydowej pod grubą powłokę Floortec 2K-Aqua 834 oraz w systemach powłok PUR.
Brillux Floortec 2K-Epoxi-Dickschicht LF 834 Floortec 2K-Epoxi-Dickschicht LF 834 Dwukomponentowa, zapewniająca ochronę przed płynami, gruba powłoka na bazie żywicy epoksydowej do stosowania na podłogach w pomieszczeniach przeznaczonych dla ruchu pieszych i pojazdów o dużym natężeniu.
Brillux Floortec Epoxi-Härter 814 Floortec Epoxi-Härter 814 Specjalny utwardzacz epoksydowy do epoksydowej powłoki Floortec 2K LF 834.

- Powrót na górę strony -

 

 

Małe Logo Brillux III. Systemy powłok PUR firmy Brillux w kategorii Powłoki podłogowe

Brillux Floortec PUR-Beschichtung 852 Floortec PUR-Beschichtung 852 Jednokomponentowa, uelastyczniona powłoka na bazie PUR do powierzchni podłogowych o średnim obciążeniu, na zewnątrz
Brillux Floortec 2K-PUR-Dickschicht LF 833 Floortec 2K-PUR-Dickschicht LF 833 Dwukomponentowa, uelastyczniona gruba powłoka na bazie PUR do powierzchni podłogowych o wysokim obciążeniu, na zewnątrz.
Brillux Floortec 2K-PUR-Mattsiegel 844 Floortec 2K-PUR-Mattsiegel 844 Dwukomponentowy, emulgowany wodą i bezbarwny lakier ochronny na bazie poliuretanowej, przeznaczony do polepszenia właściwości czyszczących oraz wytrzymałości powierzchni podłogowych przeznaczonych dla ruchu pieszego, na zewnątrz i wewnątrz.
Brillux Floortec 2K-PUR-Glanzsiegel 845 Floortec 2K-PUR-Glanzsiegel 845 Dwukomponentowa, emulgowana wodą, przejrzysta osłona na bazie PUR do zwiększania odporności na czyszczenie i wytrzymałości podłóg obciążonych ruchem pieszych wewnątrz i na zewnątrz.

 

- Powrót na górę strony -

 

 

Małe Logo Brillux IV. Mineralna posadzka jastrychowa w kategorii Powłoki podłogowe

Brillux Floortec 2K-Epoxi-Primer 473 Floortec 2K-Epoxi-Primer 473 Dwuskładnikowa epoksydowa powłoka impregnująca, opracowana jako specjalistyczna powłoka gruntująca do stosowania na Floortec 2K-Mineralico SL 470 w systemie z Floortec 2K-PU-Siegel 474.
Brillux Floortec Härter 471 Floortec Härter 471 Specjalistyczny utwardzacz do stosowania z Floortec 2K-Mineralico SL 470.
Brillux Floortec 2K-Mineralico SL 470 Floortec 2K-Mineralico SL 470 Dwuskładnikowa, mineralna posadzka jastrychowa. Możliwość tworzenia indywidualnych dekoracji dzięki indywidualnym wzorom lub różnym zestawieniom kolorów. Do stosowania wewnątrz, na podłogach obciążonych ruchem pieszych i ograniczonym ruchem kołowym, np. w pomieszczeniach mieszkalnych, sklepowych lub biurowych.
Brillux Floortec 2K-PU-Siegel 474 Floortec 2K-PU-Siegel 474 Dwuskładnikowa polimerowa powłoka uszczelniająca na bazie poliuretanu do stosowania na powierzchniach podłogowych obciążonych ruchem pieszych i kołowym, zwłaszcza jako powłoka uszczelniająca nakładana na Floortec 2K-Mineralico SL 470.

 

- Powrót na górę strony -

 

 

Małe Logo Brillux V. Produkty uzupełniające w kategorii Powłoki podłogowe

Brillux Floortec Dekochips 843 Floortec Dekochips 843 Kolorowe płatki dekoracyjne do tworzenia ozdobnych powłok podłogowych wewnątrz i na zewnątrz.
Brillux Floortec Stellmittel 824 Floortec Stellmittel 824 Specjalny wypełniacz włókienny na bazie polietylenu jako środek zagęszczający do powłok podłogowych.
Brillux Floortec Quarzsand 1526 Floortec Quarzsand 1526 Czysty kryształowy piasek kwarcowy jako dodatek do powłok podłogowych.
Brillux Floortec Safe-Step 841 Floortec Safe-Step 841 Wysokiej jakości mieszanka czystych szklanych kulek do zastosowania po wymieszaniu z Floortec 2K-Epoxi-Siegel 848.
Brillux Epoxi-Verdünnung 854 Epoxi-Verdünnung 854 Intensywnie działający, specjalistyczny rozpuszczalnik do rozcieńczania lakierów i powłok podłogowych na bazie żywicy epoksydowej oraz do czyszczenia narzędzi i urządzeń w systemie powłok PUR.

- Powrót na górę strony -

 

Mapa kategorii produktów Brillux umieszczonych na naszych stronach WWW

 

 

 

You are here: Home Asortyment Brillux Powłoki podłogowe