BRILLUX  Ochrona betonu (Betonschutz)

 Informacja o produktach + kontakt

 

Produkty do ochrony betonu firmy Brillux

   I. Preparaty do gruntowania i impregnacji  (Grundier- und Imprägniermittel)
  II. Powłoki ochronne  (Schutzbeschichtungen)

 

 

 

Małe Logo Brillux I. Preparaty do gruntowania i impregnacji firmy Brillux w kategorii Ochrona betonu

Brillux Lacryl Tiefgrund ELF 595 Lacryl Tiefgrund ELF 595 Wodny preparat gruntujący do wyrównania powierzchni o różnej chłonności, utwardzania powierzchni tynków i szpachli gipsowych oraz gipsu o lekko kruszącej się powierzchni.
Brillux Tiefgrund 545 Tiefgrund 545

Preparat gruntujący z zawartością rozpuszczalników do bardzo chłonnych powierzchni. Do utwardzania lekko kredującego lub kruszącego się podłoża.

Brillux Siloxan-Siegel 815 Siloxan-Siegel 815 Hydrofobizujący podkład gruntujący na bazie żywicy akrylowej Siloxan do stosowania na chłonnych i powierzchniach betonowych po naprawie, na zewnątrz.
Brillux Haftgrund ELF 3720 Haftgrund ELF 3720 Pigmentowany podkład zapewniający przyczepność na powłokach z połyskiem oraz powłokach niechłonnych lub słabo chłonnych. Doskonała także jako podkład pod dyspersyjne farby silikatowe.
Brillux Beton-Hydrophobierung 823 Beton-Hydrophobierung 823 Głęboko wnikający, specjalny koncentrat o właściwościach hydrofobizujących.

- Powrót na górę strony -

 

 

Małe Logo Brillux II. Powłoki ochronne firmy Brillux w kategorii Ochrona betonu
Brillux Multi-Protect 800 Multi-Protect 800
Do tworzenia dekoracyjnych powłok ochronnych na elewacjach i elementach elewacyjnych wykonanych np. z betonu, zagruntowanego żelaza/stali, ocynkowanej stali, CoilCoating, aluminium (polerowanego), tworzyw sztucznych przeznaczonych do malowania itp. Specjalnie do wykorzystywania jako powłoka hamująca karbonatyzację w systemie ochrony betonu Brillux. Na życzenie produkt jest dostępny w wersji do stosowania na zewnątrz również z ochroną przed grzybami i pleśnią.
Brillux Betonfinish 839 Betonfinish 839
Elastyczna powłoka dyspersyjna do ochrony elementów betonowych narażonych na pęknięcia, do stosowania na zewnątrz.
 
Brillux Betonacryl OS 859 Betonacryl OS 859 Odporna na warunki atmosferyczne powłoka końcowa na bazie dyspersji czystego akrylanu do powierzchni betonowych na zewnątrz. Składniki fotokatalityczne umożliwiają rozkład najdrobniejszych cząsteczek organicznych na powierzchni.
Brillux Betonelast OS 862 Betonelast OS 862 Odporna na warunki atmosferyczne, utwardzana promieniowaniem UV powłoka końcowa do stosowania na powierzchniach betonowych na zewnątrz.
Brillux Betonschutz LF 861 Betonschutz LF 861 Bezbarwna powłoka ochronna na bazie dyspersji czystego akrylatu.

- Powrót na górę strony -

 

Mapa kategorii produktów Brillux umieszczonych na naszych stronach WWW

 

 

 

You are here: Home Asortyment Brillux Ochrona betonu