BRILLUX Lakiery i lazury - Szpachle (Lacke und Lasuren - Spachtel)

 Informacja o produktach + kontakt

 

Szpachle firmy Brillux w kategorii Lakiery i lazury

Brillux Lackspachtel 518 Lackspachtel 518 Szpachla doskonale wypełniająca ubytki, do zagruntowanych elementów wykonanych z drewna, materiałów drewnopochodnych, metalu, itp., bardzo łatwa do szlifowania, do wnętrz.
Brillux Kunstharzspachtel 1022 Kunstharzspachtel 1022 Masa szpachlowa w tubce, do wypełniania porów drewna, zadrapań, drobnych nieszczelności lub innych uszkodzeń zagruntowanych elementów wykonanych z drewna, materiałów drewnopochodnych, metalu, itp., na zewnątrz i do wnętrz.

Brillux 2K-Uni-Polyesterspachtel 667 2K-Uni-Polyesterspachtel 667
Dwuskładnikowa uniwersalna szpachla o szerokim spektrum zastosowań na szerokiej gamie podłoży, do wypełniania miejscowych ubytków na stali, aluminium, włóknie szklanym i elementach ocynkowanych, na zewnątrz i do wnętrz.
Brillux 2K-Epoxi-Reparaturfüller 599 2K-Epoxi-Reparaturfüller 599 Uniwersalna szpachla dwuskładnikowa na bazie żywicy epoksydowej o bardzo dobrej przyczepności, do wypełniania ubytków w drewnie i metalu, szczególnie do wypełniania pęknięć i otworów w oknach drewnianych, na zewnątrz i do wnętrz.

 

 

 

 

Mapa kategorii produktów Brillux umieszczonych na naszych stronach WWW

 

You are here: Home Asortyment Brillux Lakiery i lazury Szpachle