BRILLUX Lakiery i lazury - Rozcieńczalniki (Lacke und Lasuren - Verdünnungen)

 Informacja o produktach + kontakt

 

Rozcieńczalniki firmy Brillux w kategorii Lakiery i lazury

Brillux Verdünnung AF 631 Verdünnung AF 631 Do rozcieńczania lakierów w celu ich lepszej obróbki (aplikacji) i czyszczenia narzędzi.
Brillux Terpentin-Ersatz 321 Terpentin-Ersatz 321 Substytut terpentyny, przeznaczony głównie do rozcieńczania produktów z żywic syntetycznych (bazujących na żywicach alkidowych) w celu poprawienia aplikacji oraz do czyszczenia narzędzi.
Brillux Universal-Verdünnung 432 Universal-Verdünnung 432 Uniwersalny rozcieńczalnik, do lakierów na bazie żywic i PCV, mający zastosowanie szczególnie pod kątem nakładania natryskowego oraz czyszczenia narzędzi.
Brillux Nitro-Verdünnung 456 Nitro-Verdünnung 456 Intensywnie działający rozpuszczalnik, do rozcieńczania lakierów opartych na nitro oraz usuwania szczególnie uporczywych zanieczyszczeń.
Brillux Epoxi-Verdünnung 854 Epoxi-Verdünnung 854 Specjalny rozpuszczalnik do rozcieńczania farb i pokryć podłogowych na bazie żywicy epoksydowej oraz do czyszczenia narzędzi i sprzętu w systemie powłok PUR.
Brillux Spezial-Kunstharz-Verdünnung 915 Spezial-Kunstharz-Verdünnung 915 Specjalny rozcieńczalnik, do lakierów na bazie żywic i PCV, wspomagający nakładanie powłok metodami natryskowymi.
Brillux PUR-Verdünnung 617 PUR-Verdünnung 617 Do rozcieńczania lakierów akrylowych typu 2K-PUR, także tych o wysokim połysku, jak 5740.

 

 

 

 

Mapa kategorii produktów Brillux umieszczonych na naszych stronach WWW

 

You are here: Home Asortyment Brillux Lakiery i lazury Rozcieńczalniki