BRILLUX Lakiery i lazury - Preparaty do usuwania powłok malarskich, odtłuszczania i czyszczenia (Lacke und Lasuren - Abbeizer, Reiniger und Anlöser)

 Informacja o produktach + kontakt

 

Preparaty do usuwania starych powłok malarskich, odtłuszczania i czyszczenia powierzchni pod nowe wymalowania firmy Brillux w kategorii Lakiery i lazury

Brillux Top Abbeizer 155 Top Abbeizer 155 Biodegradowalny, wolny od węglowodorów chlorowanych środek do usuwania starych powłok farb dyspersyjnych z takich powierzchni, jak m.in. tynki mineralne, metal i lite drewno.
Brillux Abbeiz-Gel 170 Abbeiz-Gel 170 Środek o konsystencji żelu, niekapiący, do skutecznego usuwania starych farb z drewna, metalu i podłoży mineralnych stałych, na zewnątrz i do wnętrz.
Brillux Pinselschnellreiniger 111 Pinselschnellreiniger 111 Usuwa pozostałości farb, smary, smołę i plamy oleju, przeznaczony do czyszczenia pędzli, szczotek i wałków malarskich,
Brillux Uni-Reiniger 1032 Uni-Reiniger 1032 Uniwersalny, ulegający biodegradacji preparat do czyszczenia i odtłuszczania metali i tworzyw sztucznych, zapewnia 100% odtłuszczenie.
Brillux Reiniger und Entfetter 614 Reiniger und Entfetter 614 Preparat do czyszczenia i odtłuszczania metali takich jak np. aluminium czy cynk.
Brillux Anlauger SE 1 1027 Anlauger SE 1 1027 Bezwonny żrący ług w postaci proszku do usuwania starych powłok z żywicy alkidowej. Nadaje się również do czyszczenia powierzchni z tworzyw sztucznych.

 

 

 

 

Mapa kategorii produktów Brillux umieszczonych na naszych stronach WWW

 

You are here: Home Asortyment Brillux Lakiery i lazury Środki czyszczące