BRILLUX Lakiery i lazury - Podkłady gruntujące (Lacke und Lasuren - Grundierungen)

 Informacja o produktach + kontakt

 

Podkłady gruntujące firmy Brillux w kategorii Lakiery i lazury

Brillux Impredur Grund 835 Impredur Grund 835 O neutralnym zapachu, tworzy powłoki przepuszczalne dla pary wodnej, jako podstawowy i pośredni lakier na elementach z drewna z drzew liściastych i iglastych, do stosowania na zewnątrz i wewnątrz.
Brillux Haftgrund 850 Haftgrund 850 Szybkoschnący, zwiększa przyczepność, stosowany przy wykonywaniu antykorozyjnych powłok na podłożach z żelaza i stali, na zewnątrz i do wnętrz.
Brillux Multigrund 227 Multigrund 227 Wspomagający przyczepność, pozwala uzyskać grube warstwy antykorozyjnych powłok na podłożach z żelaza i stali, do stosowania na podłoża z żelaza, stali, aluminium, cynku i sztywnego PCV, na zewnątrz i do wnętrz.
Brillux Lacryl Allgrund 246 Lacryl Allgrund 246 Na bazie wody, o neutralnym zapachu, uniwersalny podkład szybkoschnący do gruntowania drewna, cynku, stali ocynkowanej, aluminium i tworzyw sztucznych, na zewnątrz i do wnętrz.
Brillux Isoprimer 243 Isoprimer 243 Szybkoschnący, dobrze kryjący grunt na bazie wody, dobra przyczepność do surowego drewna i starych powłok, na zewnątrz i do wnętrz.
Brillux Hydro-PU-Spray Filler 2120 Hydro-PU-Spray Filler 2120 Na bazie wody, o neutralnym zapachu, do wykonywania wysokiej jakości powłok podstawowych i pośrednich metodą natrysku na drewnie i materiałach drewnopochodnych, metalach, metalach nieżelaznych i tworzywach sztucznych, do wnętrz.
Brillux Hydro-PU-XSpray Filler 2220 Hydro-PU-XSpray Filler 2220 Na bazie wody, o neutralnym zapachu, do wykonywania wysokiej jakości powłok podstawowych i pośrednich metodą natrysku (na drzwi, ramy, boazerie, grzejniki itp.), specjalnie dostosowany do technologii XVLP, szybkoschnący, do wnętrz.
Brillux 2K-Epoxi-Haftgrund 855 2K-Epoxi-Haftgrund 855 Dwuskładnikowy środek gruntujący na bazie żywicy epoksydowej o właściwościach pasywujących rdzę,
szybkoschnący, łatwy w obróbce, nadający się do uniwersalnego stosowania pod powłoki z lakierów z żywic alkidowych, akrylowych, epoksydowych, poliuretanowych, polimerowych itd., na zewnątrz i do wnętrz.
Brillux 2K-Aqua-Epoxi-Primer 873 2K-Aqua-Epoxi-Primer 873 Wodorozcieńczalny, dwuskładnikowy środek gruntujący, wyśmienicie przekazujący przyczepność, do stosowania na niechłonne, sztywne podłoża, bezzapachowy, szybkoschnący, o uniwersalnym zastosowaniu, na zewnątrz i do wnętrz.

 

 

 

 

Mapa kategorii produktów Brillux umieszczonych na naszych stronach WWW

 

You are here: Home Asortyment Brillux Lakiery i lazury Podkłady gruntujące