BRILLUX Lakiery i lazury - Lazury i farby kryjące (Lacke und Lasuren - Lasuren und Deckfarbe)

 Informacja o produktach + kontakt

 

Lazury i farby kryjące firmy Brillux w kategorii Lakiery i lazury

Brillux Dauerschutzlasur 580 Dauerschutzlasur 580 Lazura zabezpieczająca na podłoża wykonane z drewna liściastego i iglastego, doskonała odporność na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, na zewnątrz i do wnętrz.
Brillux Gel-Lasur 510 Gel-Lasur 510 Niezawierająca aromatów, niekapiąca, szybkoschnąca lazura żelowa na podłoża wykonane z drewna liściastego i iglastego, o jedwabistym połysku, na zewnątrz i do wnętrz.
Brillux Flächenlasur 620 Flächenlasur 620 Niezawierająca aromatów, o ograniczonym kapaniu, głęboko penetrująca lazura na podłoża wykonane z drewna liściastego i iglastego, o satynowym wykończeniu, na zewnątrz i do wnętrz.
Brillux Lacryl Holzlasur 235 Lacryl Holzlasur 235 Na bazie wody, o słabym zapachu, przyjazny dla środowiska, o ograniczonym kapaniu, szybkoschnący,  na podłoża wykonane z drewna liściastego i iglastego, na zewnątrz i do wnętrz.
Brillux Zaunlasur 558 Zaunlasur 558 Ggłęboko penetrująca lazura do drewna przeznaczona do malowania ogrodzeń, bram, płotów, itp., na zewnątrz.
Brillux Deckfarbe 871 Deckfarbe 871 Na bazie wody, wysoce odporna na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, paroprzepuszczalna farba do malowania płotów, pergoli, okapów, okiennic i rynien, półmat, na zewnątrz.

 

 

 

 

Mapa kategorii produktów Brillux umieszczonych na naszych stronach WWW

 

You are here: Home Asortyment Brillux Lakiery i lazury Lazury i farby kryjące