BRILLUX Lakiery i lazury - Lakiery bezbarwne (Lacke und Lasuren - Klarlacke)

 Informacja o produktach + kontakt

 

Lakiery bezbarwne firmy Brillux w kategorii Lakiery i lazury

Brillux Impredur Hochglanz-Klarlack 784 Impredur Hochglanz-Klarlack 784 Do wykonwania wysokiej jakości, odpornych na typowe domowe środki czystości, bezbarwnych powłok na drewnie, głównie w pomieszczeniach, np. na drzwiach i meblach, wysoki połysk, na zewnątrz i do wnętrz.
Brillux Impredur Seidenmatt-Klarlack 780 Impredur Seidenmatt-Klarlack 780 Do wykonwania wysokiej jakości, odpornych na typowe domowe środki czystości, bezbarwnych powłok na drewnie, głównie w pomieszczeniach, np. na drzwiach i meblach, półmat, na zewnątrz i do wnętrz.
Brillux Parkettversiegelung 342 Parkettversiegelung 342 Na bazie wody, bezwonny, bezbarwny, błyszczący, odporny na ścieranie i łagodne detergenty, stosowany jako trwała warstwa ochronna i uszczelniająca na podłogi drewniane (np., parkiet, deski) i korkowe, do wnętrz.
Brillux Parkettversiegelung 344 Parkettversiegelung 344 Na bazie wody, bezwonny, bezbarwny, odporny na ścieranie i łagodne detergenty, stosowany jako trwała warstwa ochronna i uszczelniająca na podłogi drewniane (np., parkiet, deski) i korkowe, półmat, do wnętrz.
Brillux Lacryl-PU Holzsiegel 264 Lacryl-PU Holzsiegel 264 Na bazie wody, szybkoschnący lakier akrylowy PU, trwały, odporny na ścieranie i łagodne detergenty, na naturalne powierzchnie drewniane, np. profile drewniane, panele, drzwi, listwy przypodłogowe, błyszczący, do wnętrz.
Brillux Lacryl-PU Holzsiegel 262 Lacryl-PU Holzsiegel 262 Na bazie wody, szybkoschnący lakier akrylowy PU, trwały, odporny na ścieranie i łagodne detergenty, na naturalne powierzchnie drewniane, np. profile drewniane, panele, drzwi, listwy przypodłogowe, półmat, do wnętrz.

 

 

 

 

Mapa kategorii produktów Brillux umieszczonych na naszych stronach WWW

 

You are here: Home Asortyment Brillux Lakiery i lazury Lakiery bezbarwne