BRILLUX Lakiery i lazury - Białe i kolorowe lakiery (Lacke und Lasuren - Weiß- und Buntlacke)

 Informacja o produktach + kontakt

 

Białe i kolorowe lakiery (powłoki zamykające) firmy Brillux w kategorii Lakiery i lazury

Brillux Impredur Seidenmattlack 880 Impredur Seidenmattlack 880 Do wykonywania wysokiej jakości powłok lakierniczych na zagruntowanych powierzchniach drewnianych lub metalowych, odporny na ślinę, pot (norma EN 71-3 "Bezpieczeństwo zabawek") oraz typowe domowe środki czystości, jedwabisty mat, na zewnątrz i do wnętrz.
Brillux Impredur Hochglanzlack 840 Impredur Hochglanzlack 840 Do wykonywania wysokiej jakości powłok lakierniczych na zagruntowanych powierzchniach drewnianych lub metalowych, odporny na ślinę, pot (norma EN 71-3 "Bezpieczeństwo zabawek") oraz typowe domowe środki czystości, bardzo odporny na warunki atmosferyczne, wysoki połysk, na zewnątrz i do wnętrz.
Brillux Hydro-PU-Tec Seidenmattlack 2088 Hydro-PU-Tec Seidenmattlack 2088 Na bazie wody, o słabym zapachu, oparty na najnowszej technologii spoiwa PU, Premium Quality, bardzo odporny na światło, do wykończeń o najwyższej jakości na takich powierzchniach jak drewno, materiały drewnopochodne, cynk, aluminium, żelazo, stal, satynowe wykończenie, do wnętrz.
Brillux Hydro-PU-Tec Hochglanzlack 2084 Hydro-PU-Tec Hochglanzlack 2084 Na bazie wody, o słabym zapachu, oparty na najnowszej technologii spoiwa PU, Premium Quality, bardzo odporny na światło, do wykończeń o najwyższej jakości na takich powierzchniach jak drewno, materiały drewnopochodne, cynk, aluminium, żelazo, stal, wysoki połysk, na zewnątrz i do wnętrz.
Brillux Hydro-PU-Spray Seidenmattlack 2188 Hydro-PU-Spray Seidenmattlack 2188 Na bazie wody, o słabym zapachu, oparty na najnowszej technologii spoiwa PU, przeznaczony do nakładania powłok metodą natrysku na takie podłoża, jak drewno, metale, metale nieżelazne, tworzywa sztuczne, satynowe wykończenie, do wnętrz.
Brillux Hydro-PU-Spray Glanzlack 2186 Hydro-PU-Spray Glanzlack 2186 Na bazie wody, o słabym zapachu, oparty na najnowszej technologii spoiwa PU, przeznaczony do nakładania powłok metodą natrysku na takie podłoża, jak drewno, metale, metale nieżelazne, tworzywa sztuczne, błyszczący, do wnętrz.
Brillux Hydro-PU-XSpray Seidenmattlack 2288 Hydro-PU-XSpray Seidenmattlack 2288 Na bazie wody, o słabym zapachu, przeznaczony do natryskiwania metodą XVLP na przykład na drzwi, ramy, boazerie, grzejniki itp., satynowe wykończenie, do wnętrz.
Brillux Lacryl-PU Seidenmattlack 270 Lacryl-PU Seidenmattlack 270 Na bazie wody, przyjazny dla środowiska, o słabym zapachu, przepuszczalny dla pary wodnej, do drewna, mat. drewnopochodnych, cynku, aluminium, elementów stalowych, satynowe wykończenie, na zewnątrz i do wnętrz.
Brillux Lacryl-PU Glanzlack 275 Lacryl-PU Glanzlack 275 Na bazie wody, przyjazny dla środowiska, o słabym zapachu, przepuszczalny dla pary wodnej, do drewna, mat. drewnopochodnych, cynku, aluminium, elementów stalowych, błyszczący, na zewnątrz i do wnętrz.
Brillux 2K-PUR-Acryl Seidenglanzlack 5741 2K-PUR-Acryl Seidenglanzlack 5741 Dwuskładnikowy lakier akrylowy poliuretanowy, odporny na wiele substancji chemicznych oraz na ścieranie, przeznaczony do natrysku, na powierzchnie stalowe i ocynkowane, materiały drewnopochodne i pokryte żywicą, jedwabisty połysk, na zewnątrz i do wnętrz.
Brillux 2K-PUR-Acryl Hochglanzlack 5740 2K-PUR-Acryl Hochglanzlack 5740 Dwuskładnikowy lakier akrylowy poliuretanowy, odporny na wiele substancji chemicznych oraz na ścieranie, przeznaczony do natrysku, na powierzchnie stalowe i ocynkowane, materiały drewnopochodne i pokryte żywicą, wysoki połysk, na zewnątrz i do wnętrz.
Brillux 2K-PUR-Acryl Härter 5770 2K-PUR-Acryl Härter 5770 Utwardzacz na bazie specjalnego wielofunkcyjnego izocyjanianu alifatycznego.
Brillux MP-Dickschicht 229 MP-Dickschicht 229 Do dekoracji oraz efektywnej ochrony antykorozyjnej zagruntowanych podłoży stalowych oraz bezpośrednio na cynku, podłożach ocynkowanych, aluminium, sztywne tworzywa sztuczne, itp., tworzy grubowarstwowe powłoki odporne na działanie warunków atmosferycznych, satynowe wykończenie, na zewnątrz i do wnętrz.
Brillux Multi-Protect 800 Multi-Protect 800 Do tworzenia dekoracyjnych i ochronnych powłok na elewacjach i elementach elewacyjnych wykonanych np. z betonu, zagruntowanego żelaza / stali, stali ocynkowanej, aluminium, dających się lakierować tworzyw sztucznych, itp., półmat.
Brillux Kunstharzlack 291 Kunstharzlack 291 Do szybkich, ekonomicznych wymalowań na zagruntowanych elementach metalowych, duża odporność na działanie warunków atmosferycznych, wysoki połysk, na zewnątrz i do wnętrz.

 

 

 

Mapa kategorii produktów Brillux umieszczonych na naszych stronach WWW

 

 

You are here: Home Asortyment Brillux Lakiery i lazury Białe i kolorowe lakiery