BRILLUX Farby, tynki, szpachle - Grunty i impregnaty (Farben und Putze - Grundier- und Imprägniermittel)

 Informacja o produktach + kontakt

 

Grunty i impregnaty firmy Brillux w kategorii Farby, tynki, szpachle

Brillux Lacryl Tiefgrund ELF 595 Lacryl Tiefgrund ELF 595 Grunt na bazie wody, do gruntowania chłonnych podłoży, np. na tynk, beton, płyty gipsowo-kartonowe lub stare powłoki farb dyspersyjnych. Do egalizacji nierównomiernie chłonących podłoży i do wzmacniania na powierzchni lekko piaszczących tynków, tynków gipsowych i szpachli. Również jako środek do gruntowania chłonących mineralnych podłoży, np.: zapraw zawierających cement i mas szpachlowych.
Brillux Silicon-Grundierfarbe 917 Silicon-Grundierfarbe 917 Biała farba gruntująca na bazie wody na mało chłonne podłoża, stosowana jako warstwa przekazująca przyczepność farbie silikonowej Silicon-Fassadenfarbe 918 (w rozwiązaniu systemowym), może być barwiona na jasne odcienie, odporna na warunki atmosferyczne, paroprzepuszczalna, matowa, na zewnątrz.
Brillux Haftgrund ELF 3720 Haftgrund ELF 3720 Bezrozpuszczalnikowa, wodorozcieńczalna, odporna na warunki atmosferyczne, o nikłym zapachu farba podkładowa, może być barwiona, dyfuzyjna dla pary wodnej, o działaniu przekazywania przyczepności i wzmacniania podłoża, o różnorodnym zastosowaniu, m.in. również jako powłoka kontaktowa dla farb dyspersyjno silikatowych na podłożach nie posiadających kwarcu, np. płytach gipsowo-kartonowych, do stosowania na zewnątrz i we wnętrzach.
Brillux Silicon-Grundfestiger 916 Silicon-Grundfestiger 916 Gotowy do użycia wodoodporny podkład gruntujący do chłonnych podłoży, wyrównuje chłonność i wzmacnia nieznacznie kruszące się tynki, na bazie wody, głęboko penetrujący, konsolidujący, poprawia przyczepność, szybkoschnący, odporny na alkalia, łatwy w obróbce, do stosowania na zewnątrz, mleczno-przezroczysty.
Brillux Silikat-Grund ELF 1803 Silikat-Grund ELF 1803 Wodorozcieńczalny podkład i rozpuszczalnik w jednym, do gruntowania podłoży mineralnych oraz do rozpuszczania farb krzemianowych, głęboko penetrujący, bezbarwny, na zewnątrz i do wnętrz.
Brillux Grundierkonzentrat ELF 938 Grundierkonzentrat ELF 938 Bezwonny grunt do wyrównywania chłonności mocno lub nierównomiernie chłonnych podłoży mineralnych, takich jak np. beton komórkowy, w zależności od chłonności powierzchni rozcieńczyć wodą w stosunku 1:3 do 1:4, bezbarwny, na zewnątrz i do wnętrz.
Brillux Putzgrundierung 3710 Putzgrundierung 3710 Odporny na warunki atmosferyczne podkład zawierający kwarc, na bazie dyspersji, pod powłoki z tynków organicznych i mineralnych, może być barwiony w systemie Brillux, standardowo biały, na zewnątrz i do wnętrz.
Brillux Silicon-Putzgrundierung 3644 Silicon-Putzgrundierung 3644 Podkład gruntujący na bazie żywic silikonowych poprawiający przyczepność, zawiera kwarc, stosowany pod kolejne powłoki z tynku silikonowego w rozwiązaniu  Brillux WDV-System, jak również na płaskich podłożach, może być barwiony, odporny na warunki atmosferyczne, biały, na zewnątrz.
Brillux Fassaden-Streichfüller 444 Fassaden-Streichfüller 444 Odporny na warunki atmosferyczne podkład wypełniający, na niepowlekane, porowate powierzchnie betonowe, na bazie dyspersji akrylowej, wzmocniony włóknem, wypełnia i niweluje drobne ubytki, pęknięcia, rysy, itp., może być barwiony na jasne i średnie odcienie, standardowo biały, na zewnątrz.
Brillux Isogrund 924 Isogrund 924 Uniwersalny, przyjazny dla środowiska podkład na bazie dyspersji, do izolowania plam z wyschniętej wody, nikotyny, oleju i sadzy, a także rozpuszczalnych w wodzie substancje barwiących z płyt gipsowo-kartonowych, dobrze przekazuje przyczepność,  biały, do wnętrz.
Brillux Hydro-Fassadenimprägnierung 512 Hydro-Fassadenimprägnierung 512 Specjalna mikroemulsja impregnująca podłoża mineralne, w formie koncentratu rozrabianego z wodą w stosunku 1:9, chroni przed absorpcją wody, blokuje rozwój glonów i grzybów, bezbarwna, matowa, na zewnątrz.
Brillux Festodur Grund 949 Festodur Grund 949 Rozpuszczalnikowy podkład gruntujący na gładkie, nieznacznie kredujące, nieporowate powierzchnie, zwiększający przyczepność i izolujący plamy, odporny na warunki atmosferyczne, paroprzepuszczalny, biały, na zewnątrz i do wnętrz.
Brillux Tiefgrund 545 Tiefgrund 545 Podkład rozpuszczalnikowy na podłoża silnie chłonne, dla wzmocnienia nieznacznie kredujących lub lekko kruszących się podłoży, głęboko penetrujący, paroprzepuszczalny, bezbarwny, na zewnątrz i do wnętrz.
Brillux Silicon-Hydrogrund 913 Silicon-Hydrogrund 913 Wodoodporny grunt (koncentrat) na bazie wody do wzmocnienia i wyrównania chłonności podłoży mineralnych, głęboko wnikający, odporny na warunki atmosferyczne, jako element składowy rozwiązania  Brillux Silicon-System, przeznaczony do rozcieńczenia z wodą w stosunku 1:9, bezbarwny.

 

 

 

Mapa kategorii produktów Brillux umieszczonych na naszych stronach WWW

 

 

You are here: Home Asortyment Brillux Farby, tynki, szpachle Grunty i impregnaty