BRILLUX Analiza koloru

Oferta skierowana do architektów, projektantów, konserwatorów zabytków oraz firm i osób prywatnych świadczących profesjonalne usługi budowlane, malarskie lub wykończeniowe. Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z firmą
LABODYZAJN Dominik Karczewski tel. 600 984 811.

 

 Farbmessgerät MF 100 - kolorymetr

 

 Właściwości

Kolorymetr MF 100 jest profesjonalnym spektrofotometrem. Idealnie nadaje się do kalibracji strukturyzowanych elewacji. Głównym obszarem stosowania jest system analizy barw. Dane pomiarowe można przetransmitować do dedykowanego oprogramowania komputerowego i tam je zwizualizować oraz poddać dalszej obróbce. Urządzenie jest w pełni mobilne, zawiera praktyczny zestaw transportowy. Kompatybilność z systemem kolorów Farbsystem- i Scala Farbedition-Mischanlagen.

 

Przeznaczenie

Rozwiązanie jest często wykorzystywane w celu doboru odpowiedniego koloru fasad zniszczonych przez akty wandalizmu (np. graffiti) lub wskutek działania niepożądanych czynników zewnętrznych (np. zabrudzenia elewacji spowodowane zaciekami z nieszczelnych rynien, uszkodzenia fasad spowodowane gradobiciem, itp.). Dzięki szybkiemu określeniu żądanego koloru na podstawie skanowania nieuszkodzonej części elewacji, eliminuje się potrzebę malowania całości ściany czy nawet budynku, a naprawiany jest wyłącznie fragment wymagający renowacji. Zapewnia to dużą oszczędność czasu i pieniędzy. System w równej mierze nadaje się do analizy kolorów wnętrz.

Dzięki wykorzystaniu spektrofotometru i profesjonalnemu doradztwu, przygotowanie farby o odpowiednim kolorze i właściwościach fizyko-chemicznych jest proste i szybkie.

 

 

 - Powrót na górę strony -

 

Mapa kategorii produktów Brillux umieszczonych na naszych stronach WWW

 

 

 

 

 

 

 

You are here: Home Asortyment Brillux Analiza koloru